Studio Nykodýmová nabízí klasickou metodu prodlužování řas, ale i novinku tzv. Extra objem nebo NANO řasy (Ruský objem, Kalifornský objem, ...). Extra objem je nejkrásnější technikou v prodlužování řas. Řasy lepené touto technikou jsou několikanásobně hustší než s technikou řasa na řasu. Od klasické metody řasa na řasu se liší tím, že se na jednu řasu aplikuje 2-8 ultra tenkých řas. 

 

 

V kosmetice používáme neparfemovanou lékařskou kosmetiku SynCare.

 

 

 PANDHY'STM Depilační Cukrová pasta je směs cukru a vody, připravená podle starých receptů Blízkého výchdu. Přípravek je 100% přírodní, obsahuje vodu a cukr, bez chemických barviv, vůní a přísad a bez citrónové šťávy nebo jakýchkoli kyselin. Je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné podráždění kůže. Je tak přirozená, že ji lze dokonce i jíst :-)!

 

Ohlasy zákazníků

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Markéta L.

Markéta L.

Studio navštěvuji pravidelně: pedikúra s masáží je moc příjemná a uvolňující.

Lucie Smolková

Lucie Smolková

Řasy si od paní Ivany nechávám doplňovat už skoro rok, jsou vždy krásné a hustě doplněné. Poslední 2 měsíce doplňujeme NANO řasy, jsou mnohem přirozenější.

Veronika T.

Veronika T.

Po 3 letech barvení barvami z drogerie na červenou jsem přišla za paní Petrou s prosbou o navrácení mé původní barvy (špinavá blond).Působila velmi milým a upřimným dojmem, všechno jsme probrali (možnosti, rizika,...) a na všem se dohodli. I když mám v důsledku užívání léků vlasy vysušené a slabé a trochu jsem se bála, že se mi odlámou, kvalita se po stažení nijak nezhoršila. A po přelivu, po kterém už nebylo po nějaké červené ani památky, moje vlasy dostaly ještě ozdravný zástřih. Byl to zdlouhavý proces a zabral necelé 4 hodiny, ale odcházela jsem s barvou skoro mně vlastní a...

Radka N.

Radka N.

...ve studiu jsem byla na svatebním účesu a líčení, vše bylo perfektní, make-up i účes držel celý den. Slečna Petra ve všem vyhověla, s časem, termínem,... Byla to skvělá domluva.