Těm z Vás, které si chtějí dopřát pocit z dobře upravených nehtů nabízí naše studio služby profesionálně vyškolené manikérky.

 

Japonská manikúra P-SHINE:

Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jeko při použití bezbarvého laku. Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerín, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamin B5.

 

Manikúra + Shellac:

Je to revoluční alternativa gelových nehtů, která Vás přesvědčí, že investice do krásně upravených rukou a nohou je opravdu správná. Je konec čekání, až Vám lak na nehtech zaschne a pak vydrží jen 3 dny. Náš Shellac vydrží až 3-4 týdny (záleží i na kvalitě Vašich nehtů. Shellac je správná volba pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu přírodních nehtů, bez jeho poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči. Většina z Vás již o této novince slyšela. Kdo zkusil, už ví - kdo ne, má nyní jedinečnou možnost vyzkoušet Shellac v našem salonu.

 

Parafínový zábal:

Je nejvyužívanější a velmi oblíbenou metodou zábalu rukou určený pro hloubkovou regeneraci. Ruce jsou sametově hebké, uvolněné, prokrvené a zahřáté. Vhodné na suchou, popraskanou a špatně prokrvenou pokožku. Doba trvání aplikace cca 15-20 minut.

 

Masáž rukou:

Nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám je masáž. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Příjemné masážní oleje Vám dodají kromě příjemného zážitku i potřebnou výživu. Masáž má na pokožku mocný léčivý účinek. Jak se oleje vstřebávají pomáhají vyživovat pokožku a brzdí proces stárnutí. Masáž rovněž pomáhá ulevit bolestem kloubů a zrychlit krevní oběh až po konečky prstů.

Ohlasy zákazníků

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Veronika T.

Veronika T.

Po 3 letech barvení barvami z drogerie na červenou jsem přišla za paní Petrou s prosbou o navrácení mé původní barvy (špinavá blond).Působila velmi milým a upřimným dojmem, všechno jsme probrali (možnosti, rizika,...) a na všem se dohodli. I když mám v důsledku užívání léků vlasy vysušené a slabé a trochu jsem se bála, že se mi odlámou, kvalita se po stažení nijak nezhoršila. A po přelivu, po kterém už nebylo po nějaké červené ani památky, moje vlasy dostaly ještě ozdravný zástřih. Byl to zdlouhavý proces a zabral necelé 4 hodiny, ale odcházela jsem s barvou skoro mně vlastní a...

Markéta L.

Markéta L.

Studio navštěvuji pravidelně: pedikúra s masáží je moc příjemná a uvolňující.

Lucie Smolková

Lucie Smolková

Řasy si od paní Ivany nechávám doplňovat už skoro rok, jsou vždy krásné a hustě doplněné. Poslední 2 měsíce doplňujeme NANO řasy, jsou mnohem přirozenější.

Radka N.

Radka N.

...ve studiu jsem byla na svatebním účesu a líčení, vše bylo perfektní, make-up i účes držel celý den. Slečna Petra ve všem vyhověla, s časem, termínem,... Byla to skvělá domluva.